Hoe geef ik aan naar wie er gedeclareerd moet worden?

In de behandelserie kun je op tabblad ‘1. Behandelserie’ bij het veld ‘Soort betaler’ aangeven naar wie er gedeclareerd moet worden.

Je kunt de behandelserie openen via menu [Bestand], [Patiënten], dubbelklik op de betreffende patiënt, klik op tabblad ‘4. Behandelepisodes’ en dubbelklik op de betreffende behandelserie. Op tabblad ‘1. behandelserie’ zie je in de rubriek ‘Betaler’ het veld ‘Soort betaler’. Kies naar wie de declaratie verstuurd moet worden.

Als je kiest voor ‘Verzekeraar’, kun je ook instellen wat het ‘Max aantal vergoed’ is (in zittingen) of het ‘Max bedrag vergoed’. Als dit aantal bereikt is, wordt een nota aangemaakt. Deze is geadresseerd aan wie is ingevuld bij het veld ‘Patiënt nota’s naar’.