Veelgestelde vragen die je misschien ook interessant vindt.
Mijn medewerkers kunnen niet mailen via Zorgmail?
Wanneer er nieuwe medewerkers worden toegevoegd, dan zul je zelf nog handmatig deze medewerkers aan de postbus van Zorgmail moeten kunnen koppelen om verslagen / brieven te kunnen verzenden naar de huisartsen.
Volg onderstaande stappen om dit in te stellen:
- Ga naar [Systeem], [Organisatie], [Medewerkers]. Dubbelklik op de eigenaar van de Zorgmail-postbus. Let op: Alleen de eigenaar van een postbus en medewerkers in de groep “Praktijkhouder / Eigenaar” kunnen nieuwe postbussen opslaan en bestaande postbussen aanpassen.
- Ga naar tabblad 2. Overig/Postbussen, ga naar “Postbussen”. Dubbelklik op de Postbus met omschrijving ‘Zorgmail’.
- Selecteer de gemachtigde medewerkers die gebruik mogen maken van deze Zorgmail-postbusdienst door ze van links naar rechts te verplaatsen. Klik op de knop met de enkele pijl (die in het midden staat) om de medewerker naar de rechter lijst “Gemachtigde medewerkers voor deze postbus:” te verschuiven.
- Vink zo nodig bij elke gemachtigde “Versturen” en “Verwijderen” aan.
Daarna kan de medewerker via Zorgmail de verslagen / brieven versturen
Heeft dit artikel je geholpen?
Bedankt voor jouw feedback!