Veelgestelde vragen die je misschien ook interessant vindt.
Waarom kan ik mijn nota niet aanpassen?
Met de invoering van de nieuwe declaratiestandaard (GDS) in januari 2025, is het alleen nog mogelijk om een nota lay-out in te stellen van het type “Soort nota”, “Per declaratie regel”.
Wanneer deze nota per declaratieregel nog niet in je administratie aanwezig is, kun je deze downloaden van onze website. Klik hier voor het nota ontwerp.
Mocht je meer willen weten wat er gewijzigd kan worden in de nota lay-out, dan kun je dat op deze pagina nalezen.
Ook voor de aanmaning is het nodig om de aanmaning per declaratieregel te gebruiken. Deze aanmaning kun je zowel voor de behandelingen als verkopen/abonnementen gebruiken.
Wanneer deze aanmaning per declaratieregel nog niet in je administratie aanwezig is, kun je deze downloaden van onze website.
Let op: Pas de structuur van de aanmaning niet aan. De tekst van de aanmaning kun je wel aanpassen naar eigen inzicht.