Op dit moment is er een tijdelijke verstoring bij het gebruik van Intramed. Hierdoor kan het voorkomen dat je tijdens het inloggen of werken de melding “Bad Gateway 502” ziet en tijdelijk geen toegang hebt tot Intramed.
Onze technische specialisten zijn op de hoogte van de situatie en werken actief aan een oplossing. Daarnaast monitoren wij de verstoring continu en doen wij er alles aan om gebruikers zo snel mogelijk weer toegang te geven.
Wanneer je deze melding ontvangt, adviseren wij je eerst om na ongeveer 5 minuten opnieuw in te loggen. Lukt dit niet? Stuur dan een e-mail naar meldingen@intramedonline.nl met als onderwerp “Bad Gateway 502” en vermeld je debiteurennummer. Wij voeren vervolgens een reset van je account uit zodat je weer kunt inloggen. Zodra dit is uitgevoerd, ontvang je hiervan een bevestiging.
Om je werkzaamheden te kunnen voortzetten kun je in de tussentijd gebruikmaken van Intramed Web. Binnen deze omgeving heb je toegang tot je patiëntgegevens en agenda en kun je je werkzaamheden blijven uitvoeren.
Wij begrijpen dat deze situatie vervelend is en mogelijk invloed heeft op je werkzaamheden. Daarom werken wij met hoge prioriteit aan een structurele oplossing.