Vanaf de huidige versie 10.13 van Intramed is de toestemmingsregistratie verbeterd. De toestemming voor deelname Zorgtopics export is verhuisd van het zorgplankeuze formulier naar tabblad ‘3. Bijzonderheden’ van de patiëntgegevens.
Wat verandert er na de conversie naar 10.13?
Het onderdeel ‘toestemming’ verdwijnt uit alle zorgplankeuzeformulieren.
De eerder gegeven toestemming is converteert naar de patiëntenkaart op tabblad 3. Bijzonderheden onder het kopje deelname
In de systeemgegevens is op tabblad ‘7. Modules’ de module ‘Zorgtopics’ toegevoegd. De module ‘Zorgtopics is automatisch aangevinkt als er een zorgtopics richtlijn in je database aanwezig is. Hier kun je eventueel als je geen zorgtopics (meer) gebruikt het vinkje uitzetten.
Welke acties moet je ondernemen?
Vanaf nu registreer je de toestemming in de patiëntkaart tabblad 3. Bijzonderheden.
Tip: je kunt de standaard toestemming op ‘Toestemming gegeven’ laten zetten als je de toestemmings-uitvraag altijd vooraf doet (Bijvoorbeeld via je praktijkvoorwaarden), dan hoef je dit niet handmatig nog per patiënt te registeren.
Om de Zorgtopics export als standaard aan te zetten bij nieuwe patiënten, ga je naar [Systeem], [Organisatie], [Systeemgegevens], tabblad “12. Standaard toestemmingen” en vink hier “Zorgtopics Export” aan.